Конференції

Рада молодих учених державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» запрошують Вас взяти участь у роботі ХХІІ Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації», яка відбудеться 28 лютого 2017 р.

Форма участі ‒ заочна (дистанційна). Заочна участь в інтернет-конференції передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів, що буде розміщений на web-сторінці за адресою: http://confscience.webnode.ru через 14 днів після дати проведення конференції.

Мови конференції – українська, російська, англійська.

Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу.

Контактна інформація:
Теl., Viber + 38 (093) 056 94 96
E-mail: conferences@ukr.net
Web: http://confscience.webnode.ru

Дедлайн – 28 лютого 2017 року.

Інформаційний лист

Студконф

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Десятої Всеукраїнської студентської наукової конференції «Умань – 2017. Наука. Освіта. Молодь», яка відбудеться 27 квітня 2017 року.
Інформаційний лист Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «УМАНЬ – 2017. НАУКА. ОСВІТА

Адміністрація факультету