Список студентських груп та кураторів факультету мистецтв на 2016-2017 навчальний рік

11 група
Спеціальність: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Куценко Сергій Володимирович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: (093) 188-35-45; (096) 171-61-75.
E-mail: tang08@ukr.net; kutsenko.udpu@gmail.com

12 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: соціальна педагогіка
Куратор – Волошин Петро Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0637893314
E-mail: shufrovich@mail.ru

13 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво.
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Король Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0938355162
E-mail: korolanatoliy@rambler.ru

14 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Ткачук Дмитро Євгенійович – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0937462391
E-mail: tkachuk-dima@mail.ru

15 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво.
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Король Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0938355162
E-mail: korolanatoliy@rambler.ru

16 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: інструментальне виконавство
Куратор – Хижко Ольга Володимирівна – концертмейстер  кафедри інструментального виконавства

17 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: соціальна педагогіка
Куратор – Волошин Петро Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0637893314
E-mail: shufrovich@mail.ru

21 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: режисура хореографічно-виховних заходів
Куратор – Бикова Ольга Вікторівна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931808162
E-mail: art-loyse@mail.ru

22 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Гусак Владислав Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства
Тел.: 0671057924
E-mail: vladislgusack@yandex.ua

23 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Сердюк Ярослава Олексіївна – викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0930924022
E-mail: serdyk_yaroslava@mail.ru

24 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Бикова Ольга Вікторівна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931808162
E-mail: art-loyse@mail.ru

25 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Музика Ольга Яношівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва

27 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: соціальна педагогіка
Куратор – Патокова Оксана Іванівна – концертмейстер кафедри інструментального виконавства

31 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: режисура хореографічно-виховних заходів
Куратор – Грошовик Ірина Сергіївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0969835481
E-mail: ira.groshivik@mail.ru

32 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Сухецька Оксана Валеріївна – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0936483848
E-mail: oksana.sukhetska@mail.ru

33 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Базильчук Леонід Володимирович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0933770610
E-mail: kuchilizab@rambler.ru

34 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Грошовик Ірина Сергіївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0969835481
E-mail: ira.groshivik@mail.ru

35 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Базильчук Леонід Володимирович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0933770610
E-mail: kuchilizab@rambler.ru

38 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Радченко Світлана Миколаївна – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0631439328
E-mail: s.kuzmicheva@mail.ru

41 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво (2 р.н.)
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Умрихіна Оксана Станіславівна – доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін

42 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Ятло Людмила Григорівна – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0503340730
E-mail: aedafund@gmail.com

43 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: режисура хореографічно-виховних заходів
Куратор – Куценко Сергій Володимирович – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931883545, 0961716175
E-mail: tango8@ukr.net

44 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Куценко Сергій Володимирович – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931883545, 0961716175
E-mail: tango8@ukr.net

45 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Побірченко Олена Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0939943264
E-mail: pobirchenko@rambler.ru

51 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво (2 р.н.)
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Козій Ольга Михайлівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 098063052
E-mail: o.bukach@mail.ru

52 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Козій Ольга Михайлівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 098063052
E-mail: o.bukach@mail.ru

54 група
Напрям підготовки: Хореографія.
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Криворотенко Анастасія Юріївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0963502987
E-mail: kryrovorotenko@ukr.net

53 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво.
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Король Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0938355162
E-mail: korolanatoliy@rambler.ru

 

Додати коментарі